w ,

SUPERSUPER

Apostazja. Jak odejść z Kościoła? Największe grzechy Kościoła | Tomasz Kwieciński w Mam Temat

W Mam Temat moim gościem jest Tomasz Kwieciński, twórca strony Psychologia Apostazji. Rozmawiamy o tym, jak wygląda procedura apostazji, dlaczego ludzie się na nią decydują, co daje apostazja i dlaczego warto ją zrobić jeśli nie chce się być wiązanym z tą instytucją. Opowiadam też o mojej historii z Kościołem i jak byłem przez wiele lat ministrantem. Jakie są największe grzechy Kościoła? Czym jest dyskryminacja religijna?

Polecam też Waszej uwadze projekt Same Plusy i odpowiadanie w Spisie Powszechnym na pytanie o wyznanie zgodnie z faktycznym stanem (liczy się poczucie przynależności a nie chrzest etc.) Więcej o postępowaniu przy Spisie Powszechnym znajdziecie na stronie Chcę się liczyć.

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Jakie obostrzenia wariacie? Nowy odcinek ITPITD Z Dvpy, którego byłem gościem

Znamy datę legalizacji marihuany w Polsce! | Mops w Mam Temat