w

Bart Staszewski nareszcie mówi prawdę o strefach wolnych od LGBT | Mam Temat

Gościem dzisiejszego Mam Temat jest aktywista Bart Staszewski. Jest to pierwszy podcast na YouTube w którym występuje Bart więc nareszcie z pierwszej ręki możecie się dowiedzieć jaka jest prawda o strefach wolnych od LGBT i czego tak naprawdę chcą osoby LGBT!

Życzę wszystkim udanego Miesiąca Dumy 🏳️‍🌈 Niech to będzie miesiąc w którym kolejne osoby zrozumieją, że miłość to miłość.

Najbardziej homofobiczne prawo w UE

To przykre, że w naszym państwie politycy zbijają kapitał na nienawiści, a za życzenie gejom śmierci zbiera się poklask tłumu. Nasze dzieci będą się za nas wstydzić i dziwić jak mogliśmy dopuścić do tak fatalnej sytuacji Polsce. Niestety Polska kolejny rok z rzędu jest najbardziej homofobicznym państwem w UE, dlatego wielka piona ode mnie dla wszystkich, którzy mimo tak niesprzyjającego otoczenia, mają odwagę być sojusznikami osób LGBT!

Polacy są za związkami partnerskimi!

Całe szczęście Polska może się wkrótce zmienić, bo głośni homofobii wcale nie są większością. Obecnie 60% Polaków popiera związki partnerskie, a 41% równość małżeńską. To politycy i homofobii zakłamują rzeczywistość. Chciałbym też jasno podkreślić, że wszyscy ludzie powinni mieć te same prawa i że nikt nie może być dyskryminowany z jakiejkolwiek przyczyny. Zdecydowanie sprzeciwiam się wszystkim aktom przemocy fizycznej i psychicznej.

Miłość to miłość

Pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi niezależnie kogo kochamy, jaką wyznajemy religie, jaki mamy kolor skóry czy jakie substancje psychoaktywne lubimy najbardziej. Miłość to miłość! Żyjmy i dajmy żyć innym!

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Zwycięzca Eurowizji wciągał koks przed 183 milionami widzów?! Jak było naprawdę?

Dostałem paczkę z narkotykami. Co mam robić? Co mi grozi? | Stelios Alewras Porady Prawne