w

SUPERSUPER

Byłem na plantacji Freedom Farms! Przemek Zawadzki pokazał mi swoje rośliny!

Przemysław Zawadzki to wieloletni aktywista konopny. Teraz ze mną możecie zobaczyć jak wygląda jego firma w której uprawia konopie. Jak perspektywiczny jest to biznes w Polsce? Dlaczego warto zostać Przemka wspólnikiem i zainwestować we Freedom Farms? Tego wszystkiego dowiecie się z filmu!

Czym zajmuje się Freedom Farms?

Freedom Farms SA jest polskim producentem wysokiej jakości kwiatów konopnych. Ich produkty wyróżniają się wysokimi zawartościami kannabinoidów, takich jak CBD i CBG. W swojej ofercie posiadają szeroki asortyment produktów, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom. Mowa tu zarówno o gęstym, wyjątkowo aromatycznym i pozbawionym nasion suszu, idealnym do stosowania głównie do waporyzacji, jak i ekstraktach różnego typu.

Jak postało Freedom Farms?

Marka Freedom Farms powstała na bazie pasji i wiedzy założycieli projektu – Magdy Krysy i Przemysława Zawadzkiego – a także lat ich doświadczenia w roli growerów. Początkowo była to działalność rolnicza, następnie firma prowadzona w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, ale razem z pierwszymi sukcesami tego wyjątkowego przedsięwzięcia przyszedł czas na jego prężny rozwój. Tak doszło w 2019 roku do połączenia sił doświadczonych plantatorów aby wypracować najefektywniejsze metody uprawy konopi w celu pozyskania wysokiej jakości kwiatów. Następnym krokiem było zawiązanie w marcu bieżącego roku przez zespół ekspertów Spółki Akcyjnej, która działać będzie pod szyldem Freedom Farms. Dziś, po ponad 2 latach inwestycji w badania realizowane w szklarniach, halach i na polach nie szukamy inwestorów aby wyznaczać nowe drogi. To czas, aby wsiąść na pokład i wspólnie podróżować wyznaczoną drogą do celu.

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Co grozi za posiadanie psychodelików? Jaka jest praktyka służb?| Stelios Alewras Porady Prawne

Sprawdziliśmy co Polacy wiedzą o narkotykach! Czy są za karaniem za posiadanie?