w

SUPERSUPER

Byłem na policji odebrać marihuanę

To skandal, że pacjentowi został zabrany jego lek! Cieszy jednak, że udało się wygrać i wizyta na policji była pozytywnym spotkaniem i historycznym momentem. Pacjent medycznej marihuany bogatej w THC odzyskał swój lek, który został mu zarekwirowany rok temu (sic!) podczas zatrzymania.

Trzeba jednak docenić, że taki zwrot to kolejny taki przypadek w Polsce po Klim. Tym razem marihuanę odzyskał zwykły Kowalski. To bardzo dobry znak. Mam nadzieję, że to początek stałej praktyki i że policja w ogóle będzie odstępować od zatrzymania jeśli ktoś się leczy i ma wszystkie papiery potwierdzające, że jest pacjentem. Każdy krok w dobrą stronę mega cieszy! Kolejne zmiany przyjdą z czasem!

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

“Nadszedł czas na odważne kroki, nadszedł czas na legalizację marihuany!” Czy Koalicja Obywatelska powie TAK legalizacji marihuany?

Dlaczego ludzie biorą narkotyki? To euforia czy problemy?