w ,

“Król dopalaczy” będzie hitem! Polacy kochają takie filmy! | Katarzyna Samson & Pat Howl w Mam Temat

Dziś moimi gośćmi w Mam Temat są twórcy filmu “Król dopalaczy” i cieszę się, że mogę wreszcie Wam napisać, że zagram w tym filmie! Jestem bardzo podekscytowany bo będzie to mój kinowy debiut, a “Król dopalaczy” ma wszystkie predyspozycje, aby stać się wielkim kinowym hitem. Jak myślicie kogo zagram?

“Król dopalaczy” w Mam Temat

Reżyser filmu Pat Howl opowiada o czym będzie film i dlaczego Polacy kochają takie historie, które zabierają widza w porywający i kolorowy świat dużych pieniędzy, wielkiej miłości, ucieczki przed prawem i świetnej zabawy. Producentka filmu Katarzyna Samson ujawnia, jak się pracuje nad kinowym filmem i co trzeba zrobić żeby film osiągnął sukces.

Warto obejrzeć lub posłuchać, bo zdradzamy Wam po raz pierwszy wiele informacji z przygotowań produkcji.

Posłuchaj Mam Temat z twórcami filmu “Król dopalaczy” na Spotify

“Król dopalaczy” – dołącz do projektu!

Możesz też zostać współproducentem tego kryminalnego thrillera psychologicznego z udziałem gwiazdorskiej obsady! W roli głównej wystąpi Tomasz Włosok, a w pozostałych rolach m.in. Weronika Rosati i Łukasz Simlat… no i ja 😉 Dlaczego twórcy zdecydowali się na crowdinvesting?

Celem kampanii crowdinvestingowej jest pozyskanie części kapitału na realizację filmu “Król dopalaczy” oraz zbudowanie społeczności zaangażowanych w projekt inwestorów.

Poza udziałem w kapitale, producenci “Króla dopalaczy” oferują inwestorom możliwość współpracy na różnych etapach produkcji, zaproszenia na oficjalną premierę kinową z udziałem twórców i aktorów, a nawet możliwość zagrania w filmie!

Opis kampanii “Król dopalaczy” na stronie crowdway.pl

Sprawdź jak do nas dołączyć i współtworzyć film “Król dopalaczy” na stronie kampanii.

Zapowiedź kampanii filmu “Król dopalaczy”
Mestosław, Katarzyna Samson, Pat Howl – Film “Król dopalaczy”

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Wyjaśniam legalizację marihuany, psychodelików i hipokryzję obecnego systemu w wywiadzie na kanale Mistrzowie Drugiego Planu

Marihuana: legalne posiadanie do 5 gramów, a do 10 gramów mandat! Ujawniam nagrania z Sejmu z zapisami Ustaw Konopnych