w ,

Najlepsze podróże najfajniejszego podróżnika na świecie | Pioter “Gdzie Bądź” Jurkowski w Mam Temat

Moim dzisiejszym gościem w Mam Temat jest mój ulubiony youtuber podróżniczy Pioter “Gdzie Bądź” Jurkowski. Rozmawiamy o najlepszych miejscach na przygodę życia, happy pizza w Kambodży, kava kava w Vanuatu, fascynującym życiu youtubera podróżniczego, ciekawych historiach z podróży i wielu fajnych tematach. Jestem pewien, że słuchając tej rozmowy będziesz bawił się tak samo dobrze jak my!

O czym jest kanał Gdzie Bądź? Co mówią twórcy o sobie?

W październiku 2016 mieliśmy przyjemność przekonać się, co jest po drugiej stronie pytania “A JAKBY TAK RZUCIĆ TO WSZYSTKO I WYJECHAĆ GDZIE BĄDŹ?”🤔 i tym samym spełnić marzenie wielu. Przy okazji naszej spontanicznej tułaczki dookoła świata powstał internetowy program podróżniczo-obyczajowo-rozrywkowy, prezentujący piękno i różnorodność Planety Ziemia.

Opis kanału Gdzie Bądź na YouTube
Najfajniejszy podróżnik świata

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Legalne posiadanie do 5 gramów marihuany! Za posiadanie do 10 gramów dostaniesz mandat! Ujawniam nowe zapisy ustawy Zespołu Parlamentarnego ds. Legalizacji Marihuany

Wyjaśniam legalizację marihuany, psychodelików i hipokryzję obecnego systemu w wywiadzie na kanale Mistrzowie Drugiego Planu