w ,

SUPERSUPER

Wyjaśniam legalizację marihuany, psychodelików i hipokryzję obecnego systemu w wywiadzie na kanale Mistrzowie Drugiego Planu

Byłem gościem Mikołaja Milcke w programie Mistrzowie Drugiego Planu i przez ponad 40 minut przekonywałem go do legalizacji marihuany i grzybów psylocybinowych.

Wyjaśniłem też dlaczego alkohol i papierosy to twarde narkotyki, które można kupić w każdym niemal sklepie, a państwo zarabia na nich olbrzymie pieniądze. Uważam, że hipokryzją jest tolerowanie półek łamiących się pod ciężarem wódek i ustawionych na widoku paczek papierosów oraz publicznie – także przy dzieciach – ich używanie przy jednoczesnym sprzeciwianiu się legalnemu obrotowi marihuaną.

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Najlepsze podróże najfajniejszego podróżnika na świecie | Pioter “Gdzie Bądź” Jurkowski w Mam Temat

“Król dopalaczy” będzie hitem! Polacy kochają takie filmy! | Katarzyna Samson & Pat Howl w Mam Temat