w

SUPERSUPER

Zamknął się z krzakiem marihuany w klatce w centrum Warszawy. Interwencja policji!

Aktywista Przemek Zawadzki zamknął się z krzakiem w klatce pod Sądem Rejonowym w Warszawie, aby pokazać absurdy polskiego prawa. Jak policja zareagowała na taką akcję protestacyjną? Czy mieliśmy z tego powodu jakieś problemy? Czy zatrzymali Przemka? Zapraszam na reportaż z tego wydarzenia!

Przemek zamknął się w klatce z piękną rośliną pod Sądem Rejonowym i nikt przez wiele godzin nie wiedział co z nim zrobić. Interweniowało kilkudziesięciu policjantów, którzy byli mocno zaskoczeni całą sytuacją.

To absurd, że obecnie za posiadanie takiego krzaczka grozi więzienie. Żeby było jasne, to nie policjanci są tutaj glównym problemem. Winni tej absurdalnej sytuacji są politycy. Ci sami, którzy 20 kwietnia dostali rozwiązanie, czyli ustawy konopne, które wystarczy poprzeć żeby naprawić to chore prawo.

Każdy dorosły człowiek powinien mieć prawo do uprawy 4 krzaków na własny użytek! To standard cywilizacyjny. Czy Polska jest na to gotowa?

Co Przemek napisał po całej akcji?

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Sejm: ustawy konopne złożone! Jakie są w nich przepisy? Co nas teraz czeka?

Tajniki gotowania na marihuanie. Konopie i marihuana w kuchni | Małgorzata Szakuła w Mam Temat