w

Trauma domu dziecka, alko, amfa i 11 lat w ośrodkach. Chciałem ze sobą skończyć | Daniel #zMonaru 8

Daniel w młodości przebywał w domu dziecka, gdzie dyrektor bił podopiecznych. Ucieczki od problemów szukał w alkoholu i amfetaminie. Ma za sobą 11 lat w ośrodkach, w tym pobyt w szpitalu psychiatrycznym.

Substancje psychoaktywne spotęgowały jego chorobę neurologiczną i teraz ma problem z chodzeniem. Obecnie przebywa na rocznej terapii w Monarze Zaczerlany, gdzie walczy o swoje życie.

W tej intymnej rozmowie zdradza, jak to u niego się zaczęło, opowiada najtrudniejsze momenty ze swojego życia. Liczy, że po terapii uda ułożyć mu się wszystko na nowo.

Napisane przez Mestosław

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” oraz “Mestosław” na YouTube. Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Współpracownik Wolnych Konopi. Ekspert społeczny Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany. Absolwent Europeistyki oraz Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obronił pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Pytamy LGBT+ o marihuanę. Politycy, Drag Queens, emeryci, gwiazdy… Co oni wiedzą? |Sonda uliczna

Co powinniśmy wiedzieć o marihuanie? Lekarze wyjaśniają